Prace montażowe i demontażowe

Przede wszystkim specjalizujemy się w montażach linii produkcyjnych (overhead/ floor conveying system) oraz relokacji tychże wraz z konstrukcjami oraz podkonstrukcjami, całości instalacji elektrycznych oraz komponentów elektronicznych. Potrafimy także montować i demontować wszelkie konstrukcje/ układy zarówno na ziemi jak i na wysokościach.

Prace
konserwacyjne

Czyszczenie, zabezpieczenie i konserwacja powierzchni o dowolnej strukturze, rozmiarze, wysokości i umiejscowieniu. W zakres prac konserwacyjnych wchodzi również tynkowanie, malowanie, natrysk powłok zabezpieczających etc.

Prace
wysokościowe

Chętnie dzielimy się 12 letnim doświadczeniem w pracy metodami alpinistycznymi. Na liście zrealizowanych projektów przy użyciu technik alpinistycznych mamy 5 naprawdę dużych i imponujących oraz około 120 mniejszych realizacji.

Prace
nietypowe

Od bezpiecznego sprowadzenia półrocznego kotka z 30 metrowego drzewa, poprzez pakowanie budynków i ubieranie w lampki domów, szybów górniczych i witryn po wieszanie wielkoformatowych prac artystów fotografików i malarzy.